středoevropský malíř konce 19. stol. - Hudební zátiší

Olej na plátně, 45x37 cm. Nesignováno. Nerámováno.

středoevropský malíř konce 19. stol.
83732. Hudební zátiší
Dražba ukončena:28.09.2022 20:42:16
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč