středoevropský malíř konce 19. stol. - Dívky na břehu moře

Olej na plátně, 45x55 cm. Nesignováno. Nerámováno.

středoevropský malíř konce 19. stol.
59831. Dívky na břehu moře
Dražba ukončena:26.05.2021 20:44:22
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 800 Kč