středoevropský malíř kolem poloviny 19. stol. - Portrét muže s knírkem

Olej na plátně, 92x73 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Pozn.: Restaurováno. Vlevo dole přípis. Datováno 1858.

středoevropský malíř kolem poloviny 19. stol.
69941. Portrét muže s knírkem
Dražba ukončena:15.12.2021 21:38:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč