středoevropský malíř kolem pol. 20. stol. - Hutě

Olej na plátně, 65x82 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

středoevropský malíř kolem pol. 20. stol.
58691. Hutě
Dražba ukončena:29.04.2021 20:38:26
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč