středoevropský malíř kolem pol. 19. stol. - Antonie

Olej na plátně, 50x40 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Vzadu sběratelský štítek.

vydraženo top doporučujeme
středoevropský malíř kolem pol. 19. stol.
78914. Antonie
Dražba ukončena:29.06.2022 21:32:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:7 500 Kč