středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Venkovské sídlo

Olej na dřevě, 18x46 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
58482. Venkovské sídlo
Dražba ukončena:28.04.2021 20:26:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 800 Kč