středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.

60811. Rytířské zátiší

popis: Olej na kartonu, 13x18 cm. Nesignováno. Rámováno.

dražba ukončena: 30.06.2021 21:29:28

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 100 Kč