středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Přístavní město

Olej na plátně, 40x61 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Rentoilováno.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
59876. Přístavní město
Dražba ukončena:26.05.2021 21:28:59
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 100 Kč