středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.

62306. Pradleny pod hradem

popis: Olej na plátně, 56x66 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

dražba ukončena: 28.07.2021 19:36:34

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 4 000 Kč