středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Malebná scenérie pod horami

Olej na plátně, 71x105 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
59814. Malebná scenérie pod horami
Dražba ukončena:26.05.2021 20:34:38
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 700 Kč