středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Historický výjev

Olej na plátně, 111x60 cm. Nesignováno. Nerámováno.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
65215. Historický výjev
Dražba ukončena:30.09.2021 22:36:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč