středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Dívčí akt s kočkou

Olej na plátně, 29x59 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
67582. Dívčí akt s kočkou
Dražba ukončena:17.10.2021 22:27:27
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč