středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.

59737. Cestou k hradu

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 42x57 cm. Nesignováno. Rámováno.

zbývá: 18 dnů, 16 hodin

konec dražby: 26.05.2021 19:03:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč

1 000 Kč 06.05.2021 22:26:30 1610