středoevropský malíř 1. pol. 20. stol.

308251. Zátiší s ovocem a nádobím

popis: Olej na sololitu, 43x35 cm. Nesignováno. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 10.04.2021 20:16:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 600 Kč