středoevropský malíř 1. pol. 20. stol.

60864. Tajuplná noc na pobřeží

popis: Olej na plátně, 115x78 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 30.06.2021 22:27:18

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 000 Kč