středoevropský malíř 1. pol. 20. stol. - Romantická krajina

Olej na plátně, 50x42 cm. Nesignováno Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 64 cm

středoevropský malíř 1. pol. 20. stol.
87411. Romantická krajina
Dražba ukončena:04.12.2022 20:32:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč