středoevropský malíř 1. pol. 20. stol. - Párové obrazy - Podzimní nálada a Zimní nálada

Oleje na plátně fixované na kartonu, oba 18x13 cm. Nesignovány. Rámy, pasparty, skla.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

středoevropský malíř 1. pol. 20. stol.
64672. Párové obrazy - Podzimní nálada a Zimní nálada
Dražba ukončena:29.08.2021 20:39:41
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 29.08.2021 20:34:41 9043
500 Kč 28.08.2021 19:14:55 7987