středoevropský malíř 1. pol. 20. stol.

61075. Městské zákoutí

popis: Akvarel, 45x30 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 01.07.2021 22:11:31

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 000 Kč