středoevropský malíř 1. pol. 20. stol. - Podzimní sad

Pastel, 42x56 cm, nesignováno, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

středoevropský malíř 1. pol. 20. stol.
5347. Podzimní sad
Dražba ukončena:28.09.2016 20:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 27.09.2016 23:15:28 765
500 Kč 28.06.2016 21:08:19 1927