Střední Evropa přelom 18. a 19. stol. - Dostaveníčko - gobelín

Gobelín, 45x37 cm.

Pozn.: Poškozeno.

Střední Evropa přelom 18. a 19. stol.
52099. Dostaveníčko - gobelín
Dražba ukončena:22.10.2020 20:26:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 18.10.2020 22:26:36 5572
500 Kč 09.10.2020 22:34:16 3780