Střední Evropa počátek 20. století

64245. Konvolut 3 hrnků

popis: Porcelán, od 7 cm do 9 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 15.09.2021 20:39:00

vyvolávací cena: 500 Kč

nebylo vydraženo