Střední Evropa počátek 20. století - Konvolut 3 hrnků

Porcelán, od 7 cm do 9 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Střední Evropa počátek 20. století
64245. Konvolut 3 hrnků
Dražba ukončena:15.09.2021 20:39:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo