Střední Evropa po r. 1900 - Obal na květináč

Keramika, výška 23 cm, průměr 25 cm. Značeno vespod. Provenience Maďarsko.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Střední Evropa po r. 1900
59240. Obal na květináč
Dražba ukončena:19.05.2021 22:43:05
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč