MENU
Vstup do aukce
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Dřevo, výška 97 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
střední Evropa konec 19. století
87143. Nazouvák
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
1 500 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 500 Kč
limit (07.12.2022 21:29:08)
212
1 400 Kč
8670
1 300 Kč
limit (07.12.2022 21:14:50)
212
1 200 Kč
6292
1 100 Kč
4830
1 000 Kč
5572