střední Evropa kolem poloviny 20. století - Trumpeta

Chromovaná mosaz, délka 48 cm. Neznačeno. Pozn..: Mírně poškozeno.

střední Evropa kolem poloviny 20. století
84536. Trumpeta
Dražba ukončena:13.10.2022 22:44:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 500 Kč