střední Evropa kolem poloviny 20. století

59139. Lesní roh s mechanikou

popis: Mosaz.

Pozn.: Včetně původního obalu, obal i roh poškozeny.

zbývá: 7 dnů, 7 hodin

konec dražby: 19.05.2021 20:42:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 100 Kč