středoevropský malíř 20. stol. - Sv. Martin se děli se žebrákem o svůj plášť (?)

Olej na plátně, 84x102 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

středoevropský malíř 20. stol.
71837. Sv. Martin se děli se žebrákem o svůj plášť (?)
Dražba ukončena:27.01.2022 22:38:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 12.01.2022 21:33:49 2032