Střední Evropa 19. stol. - Panna Marie Pomocná Pasovská

Olej na plátně fixováném na dřevě, 46x36 cm. Nesignováno Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

Střední Evropa 19. stol.
84855. Panna Marie Pomocná Pasovská
Dražba ukončena:09.10.2022 20:35:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 300 Kč