Střední Evropa 19. stol. - Vzkříšení (Zmrtvýchvstání)

Olej na plátně, 82x57 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Střední Evropa 19. stol.
83704. Vzkříšení (Zmrtvýchvstání)
Dražba ukončena:28.09.2022 20:09:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 900 Kč