Střední Evropa 19. stol. - Matka s dítětem v objetí

Olej na plátně, 63x47 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Stav: Silně poškozeno.

Nejdelší strana: 63 cm

Střední Evropa 19. stol.
84848. Matka s dítětem v objetí
Dražba ukončena:09.10.2022 20:28:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč