Střední Evropa 1. pol. 20. stol. - Muzika u chalupy

Gobelín, 100x71 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Poškozeno.

Střední Evropa 1. pol. 20. stol.
121148. Muzika u chalupy
Dražba ukončena:11.08.2024 20:48:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 11.08.2024 13:29:52 11023