Střední Evropa 1. pol. 20. stol. - Konvolut 2 miniatur

Kombinované techniky, 6x5 cm a 4x5 cm. 1x signováno nečitelně, 1x nesignováno. Rámy, skla.

Střední Evropa 1. pol. 20. stol.
72122. Konvolut 2 miniatur
Dražba ukončena:16.01.2022 20:22:32
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč