Střední Evropa 1. pol. 20. stol. - Hráčská souprava

22x33x7 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Střední Evropa 1. pol. 20. stol.
25760. Hráčská souprava
Dražba ukončena:12.12.2018 21:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč