Střední Evropa 1. pol. 20. stol.

25760. Hráčská souprava

popis: 22x33x7 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 12.12.2018 21:02:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč