Stefan

60989. O žních

popis: Olej na plátně, 70x100 cm. Signováno vpravo dole Stefan. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 01.07.2021 20:49:30

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč