Šourek - Soubor 2 prací: Podhůří, Pod horami

Tempery, oba 17x17 cm. Signovány vpravo dole Šourek. Rám, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

304620. Soubor 2 prací: Podhůří, Pod horami
Dražba ukončena:28.04.2020 20:12:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (23.04.2020 15:17:39) 1213