slovenský malíř 20. stol. - Medzi priestor

Olej na kartonu. 50x60 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

slovenský malíř 20. stol.
41214. Medzi priestor
Dražba ukončena:27.02.2020 22:53:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 12.02.2020 20:16:19 6042