Slavkov, 1830 - 1870

57772. Šapo s květinovým vzorem

popis: Porcelán, výška šálku 8 cm, průměr talířku 13 cm. Značeno S.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 28 dnů, 6 hodin

konec dražby: 09.06.2021 19:38:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen