Sir-Gay

67897. Veselá projížďka

popis: Akvarel, 36x49 cm. Signováno vpravo dole Sir-Gay. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 8 dnů, 19 hodin

konec dražby: 24.10.2021 20:36:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 14.10.2021 21:49:48 8923