signováno nečitelně

67511. Žluté květy

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 50x40 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Karton zvlněn.

dražba ukončena: 17.10.2021 20:13:00

vyvolávací cena: 500 Kč

nebylo vydraženo