signováno nečitelně - Z Asie

Olej na překližce, 44x33 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

signováno nečitelně
28977. Z Asie
Dražba ukončena:27.02.2019 22:04:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:900 Kč