signováno nečitelně

66356. Vysoká v zimní pláni

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 41x63 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 1 dnů, 8 hodin

konec dražby: 26.09.2021 20:13:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen