Signováno nečitelně

63192. Vrby

popis: Olej na sololitu, 16x22 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 01.08.2021 20:17:00

vyvolávací cena: 500 Kč

nebylo vydraženo