signováno nečitelně - Víly s fauny

Olej na plátně, 96x71 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
69928. Víly s fauny
Dražba ukončena:15.12.2021 21:54:53
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč