Signováno nečitelně

65405. Venkov

popis: Olej na kartonu, 36x50 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

dražba ukončena: 19.09.2021 20:07:42

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč

1 000 Kč 19.09.2021 20:02:42 226