signováno nečitelně - Vaření v kotlíku

Olej na plátně, 30x50 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
71757. Vaření v kotlíku
Dražba ukončena:27.01.2022 21:20:30
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč