signováno nečitelně - V lese

Olej na kartonu, 46x66 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

signováno nečitelně
307783. V lese
Dražba ukončena:07.03.2021 20:13:56
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč