signováno nečitelně - V hostinci

Suchá jehla, 12x27 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
21453. V hostinci
Dražba ukončena:28.06.2018 19:21:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč