signováno nečitelně

60843. Umělecké zátiší

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 42x70 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 30.06.2021 22:04:49

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 400 Kč