Signováno nečitelně - U rybárny

Olej na kartonu, 35x47 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Signováno nečitelně
84618. U rybárny
Dražba ukončena:25.09.2022 20:35:11
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč