signováno nečitelně - Torzo v krajině

Litografie, 33x28 cm. Signováno tužkou vpravo dole nečitelně. Pasparta, sklo.

signováno nečitelně
84857. Torzo v krajině
Dražba ukončena:09.10.2022 20:37:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo