signováno nečitelně

308934. Tištín

popis: Olej na plátně, 73x65 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Rám poškozen. Malba poškozena.

dražba ukončena: 11.06.2021 20:06:00

vyvolávací cena: 500 Kč

nebylo vydraženo